pondělí 24. dubna 2017

HAPPY,HAPPY AND HAPPY

Akorát před týdnem mi přišla tahle skvělá a pohodlná sukně ze Zoot. Bála jsem se si jí objednat přes internet, protože někdy občas netrefíte velikost. Klasicky jsem zkusila velikost L. Když jsem jí viděla poprvé, hned jsem se do ní zamilovala. Dělá mi doopravdy velkou radost a jsem z ní šťastná. Je to taková modro-černá barva s bílými puntíky. Nikdy jsem neměla sukni až po kolena, ale u téhle mi to vůbec nevadí, protože vypadá velice elegantně. 

Dneska jsem musela do města si pro další věci ze zoot, které uvidíte brzy na videu jako nákupy za duben. Řekla jsem si, že když je tak krásně, že musím vyvětrat tuto sukni. Zvolila jsem k tomu obyčejné černé body, černé silonky, bílou kabelku, sukni a nejhorší bylo vymyslet jaké boty:O, nakonec jsem zvolila černé lodičky. Řekla jsem si, že zkusíme i s přítelem nafotit na terase pár fotek, které vám teď ukážu. Obyčejný outfit do města nebo do nějaké společnosti. Doufám, že se vám bude líbit a třeba časem nafotíme zase další outfit.

Když je tak krásně, vyrazili jsme i do kavárny, o které vám též napíšeme další článek, protože to stojí za to. Sice jsme oba nemocní, ale dnešek jsme si moc užili.
Hezký zbytek dne.:-)
I a M.Žádné komentáře:

Okomentovat