úterý 20. února 2018

NÁKUPY Z DROGERIE DMAhoj, po dlouhé době tu máme nákupy a to konkrétně z drogerie DM. V této drogerii hrozně ráda nakupuji a hlavně značku Baleu. Jaká je ta vaše nejoblíbenější?
Po dlouhé době jsem měla čas a chuť nakupovat a potřebovala jsem pár věcí, tak jsem se rozhodla, že zajedu do města. Moc často v Dmku nenakupuji, ale když už, tak se s vámi alespoň o to podělím. Nerada nakupuji drahou kosmetiku a jsem tak ráda, že tak skvělá značka není drahá.
Kdyby vás zajímali i jiné nákupy můžete se mrknout sem: https://myblogujeme.blogspot.cz/2017/04/shopping.html a https://myblogujeme.blogspot.cz/2017/03/shopping.html !
Jako první co tu mám jsou dvě pleťové masky. Mám problém se suchou pletí a proto jsem zvolila Baleu hydratační masku-s výtažkem z mořské řasy, pro suchou pleť a Baleu pleťovou slupovací masku-pro smíšenou pleť. Doufám, že to bude mít skvělý efekt a zlepší se mi pleť. Cena: 12,90kč, což je ideální cena.
Druhá věc je Osvěžující suchý šampon, který jsem chtěla už hrozně moc dlouho, už kvůli tomu, když někdy nestíhám si umývat vlasy. (realita):D. Je to moje poprvé, takže doufám, že výsledek bude stát za to. Máte někdo už zkušenosti se suchým šamponem? Budu ráda za jakýkoliv typ. Cena: 99,00kč.

Třetí věc je Balea hydratační šampon pro suché a poškozené vlasy s vůní manga a Balea vlasový balzám hydratační. Zjistila jsem, že se mi hrozně lámou vlasy a hlavně padají, takže doufám, že mi to pomůže a určitě vám napíšu i výsledek. Cena: šampon-16,90kč a balzám-15,90kč


Čtvrtá věc je obyčejný Balea deodorant s vůní rose elegance. Už kvůli té vůni jsem ho tam nemohla nechat:). Cena: 39,90kč.


Jako poslední věc tu mám dva sprchový gely a to Baleu krémový sprchový gel s vůní růže a guavy a Baleu sprchový gel sweet wonderland s vůní vanilky a růže. Oba krásně voní a vypadají skvěle a jsou to limitované edice. Cena: 17,90kč.

A co vy nejraději nakupujete v Dmku? Budu ráda za jakýkoliv váš typ.
Uvidíme se zase u dalšího článku.
Když vás tyto články budou bavit, tak se určitě s vámi zase o další podělím.
I.
2 komentáře:

  1. Dobrý den, mrkněte taky k nám na královskou drogerii, kterou dovážíme z Velké Británie! Určitě se vám bude líbit :-)

    OdpovědětVymazat