sobota 24. června 2017

NEMOJANSKY MLÝN


Výhled z rozhledny.

Máme tu další krásný den a to znamená jenom jedno! Užít si ho! S přítelem jsme měli konečně volný celý den a tak jsme si řekli, že toho nějak využijeme.
 Na půl 1 jsme měli objednanou kadeřnici, abychom zase vypadli o něco lépe :D. Potom jsme se rozhodli, že pojedeme někam na kolo (náš nejoblíbenější sport), ale ne zas moc daleko, protože na večer jsme měli plány.
Rozhodli jsme se vyjet kousek za Vyškov na vyhlídku a po ní si skočit na pořádnou vychlazenou kofolu nebo pivo! Náš cíl byl Nemojansky mlýn, kde jsem ještě nebyla jak logické, když tu bydlím ani ne rok:-D.
 Když jsme dorazili na místo, úplně jsem žasem oněmila. Tak krásné místo a na vdávání? Úplně ideální. Nejdříve jsem myslela, že to je jenom stará restaurace nebo spíš mlýn, ale co bylo okolo něho? Nádhera. Proto píšu tenhle článek, abych se s vámi podělila o všechny fotky, které jsem nafotila. A poprvé jsem viděla bílé holubičky! Jediné co jim tam chybí, tak je bazén, ale jinak to prostředí působí hrozně hezky. A můžeme rovnou přejít k fotkám.

Můj muž.

Další výtka, že to tam není zrovna nejlevnější a na svatbu se musí čekat nebo spíš termín rezervovat tak 2 roky dopředu.

Přítel poprvé zkusil křidélka a já taky a vůbec neměli chybu. K salátu mohli dát více lososa, ale i tak nebyl špatný, protože k tomu dodali pomerančový dresing.
Myslím si, že to opravdu stojí za návštěvu. Dlouho jsem neviděla nic tak pěkného u penzionu.
A jak si užíváte, vy tak krásný dny?:)
My akorát vyrážíme do Prahy na víkend! Oslavit přítelovi narozeniny. 
I a M.


Žádné komentáře:

Okomentovat