čtvrtek 11. května 2017

MOTHER'S DAY


Ahoj, blíží se nám další svátek v měsíci a tím je DEN MATEK! Myslím si, že pro nás je to ten nejdůležitější svátek, kdy můžeme své mamince ukázat, jak nám na ní záleží a jak jsme ji vděčný za každý moment s ní. Samozřejmě to dokazujeme i bez tohoto svátku. Napadlo nás s přítelem, že opět napíšeme, co by se hodilo mamince pořídit nebo vyrobit, jak jsme to udělali Na Svatého Valentýna. Já už se svojí maminkou nebydlím, ale i tak si skoro každý den píšeme a já jí píšu, jak jí mám moc ráda a samozřejmě i tatínka! Jsem jim vděčná za všechno, co mě v životě naučili, ale hlavně za to, že mi dali ŽIVOT. Myslím si, že to má takhle každý a proto přejdeme rovnou k tomu jak maminkám můžeme udělat ještě větší radost.


1. KVĚTINY
Sice to zní jako klišé, ale prostě květiny jsou květiny a udělají radost každé ženě. Mě to čeká taky, protože tatínkové a synové budou v neděli chodit pro květiny, aby udělali radost své mamince.

2.BONBONIÉRA
Nemůžu přibrat, jsem moc tlustá, potřebuji nějaké kila dolů atd...Samé řeči. Jenže čokoláda dělá taky svoje radosti.

3.ŠPERK
Někteří nezůstanou jenom u květiny, ale zakoupí i nějaký ten decentní šperk.

4.VLASTNORUČNÍ VÝROBA
Každou maminku potěší vlastnoruční výroba od srdce. Víte jak to vím? Když jsem ještě chodila na základní školu, chodil jsem do kroužku keramiky a vždy jsem domů něco vyrobila. Buď k svátku,den matek a nebo hlavně k narozeninám. Měla vždy velikánskou radost a to mě potěšilo. Letos jsem jí vyrobila věnec do kuchyně.

5.OSLAVA
Nemyslíme nějakou velikánskou oslavu se šampaňským, ale tentokrát udělejte jednohubky,chlebíčky nebo večeři vy pro maminku. Ať si užije tento den a nemusí nic dělat. K tomu se bude hodit bod 6.

6.UKLIDIT
Ano nikdo nemá rád uklízení ani já ne. Ale nepotěší nic víc, než uklidit za mamku jako například vysát,vyprat,utřít prach,uvařit.

7.FOTKA DO RÁMEČKU
Máte to na furt a je to vaše společná vzpomínka. Vyberte tu nejlepší fotografii a nechte jí vyvolat a dejte do rámečku buď kupovaného nebo ručně vyrobeného.

8. FAJN DEN
Vezměte mamku a běžte spolu nakupovat a nebo si jenom tak posedět v kavárně. Mít chvilku sami pro sebe není špatné.

Doufám, že vám naše rady pomůžou a potěšíte svoji maminku na 100%.
Mám tě ráda mami<3
I a M.

Žádné komentáře:

Okomentovat