čtvrtek 6. dubna 2017

JARNÍ PROCHÁZKA

RANDOM POST 3
Tak nádherný počasí a proto píšu tenhle článek, protože to počasí si to zaslouží! Konečně chodit jenom v teniskách a bundičce je božííí. No ne? S přítelem chodíme na procházky, do práce chodíme pěšky je to prostě nádhera. Není nic lepšího než se provětrat na čerstvým vzduchu. Už se těším až o víkendech budu posedávat na terase a psát vám články a naše pocity. Těšíme se na snídaně na terase, grilování a jediné co chybí je bazén:D. Jak na vás působí tohle počasí? Taky z něho máte krásný pocit břiše?S přítelem jsme začali s vynikající snídaní a potom jsme se rozhodli, že když je tak pěkně musíme toho využít a to tak, že jsme vyrazili na bledule. Je to kousek za Vyškovem a je to tam nádherný.

Večer jsme si zašli na večeři do Rousínova. Přítel si dam kuřecí steak s hermelínem a brambory na česneku. Já jsem si dala též kuřecí steak, ale s grilovanou paprikou a se sýrovou omáčkou. No, ale vidíte někde tu omáčku? Já ne:O a víte proč? Protože mi jí zapomněli dát KLASIKA.Březnový úlovky-nákupy. Video je i na youtube.

Miluji naše rána. Kdy konečně můžu udělat snídani pro nás pro oba!

Video mám i na sázení květin. Na terase jsem si to chtěla trochu víc zpříjemnit a to tím, že jsem si zasadila jarní květiny. Narcisy,břečťan a hypericum. Mám z toho takovou radost, že se těším až si to zasadím do zahrady. Člověk má hned lepší den.Na víkend mi přijeli rodiče. Jupí! Celý víkend jsme měli nabitý a hlavně jsme si ho skvěle užili. Nebudu tady psát vše co jsme dělali, ale bylo to božííí a všichni z toho víkendu byli hodně unavený:D značka: AKTIVNÍ VÍKEND.

 Tatínek nám dělá skvělý bramboráčky.


Večer po bowling jsme zašli na večeři, která byla famozní. Moc jsem si to vychutnala a myslím si, že ostatní taky, protože i ráno byli plný:D Brambory na česneku a vepřová panenka s hříbky a omáčkou.


Rodinná snídaně.


Odpolední relax, který si zaslouží každá žena. Tento den jsem si užila na 100% a hlavně kvůli tomu, že jsem den potom dostala antibiotika.

V neděli po práci jsme si zašli do kavárny PAVLÍNKA a bylo to velice příjemné odpoledne. S přítelem jsme se totiž rozhodli, že ve Vyškově obejdeme všechny kavárny a časem třeba na to napsali článek, ale teď si chceme užívat jeden druhého, když je tak krásné počasí. Motivem kavárny byli levandule, ale působilo to velice klidně a hezky. Dali jsme si nějaké ochucené šťávy, přítel s příchutí exotica a já jablko a nakonec panini. MŇAM.

Cestou domů jsem donutila přítele k pár fotkám:D takže místo půl hodiny cesty jsme šli skoro hodinu:D, ale dlouho jsem se tak nezasmála. Bylo to moc fajn.

Jaro je tu a je nádherné. Vážně si to užívám a naplňuje mě to štěstím.Nejhezčí fotky na nakonec. Doufám, že takhle krásně bude až do léta. Doufám, že se vám článek bude líbit. Na odkazu soutěže, můžete najít novou soutěž, která je velice zajímavá a hraje se o skvělé ceny.

Uvidíme se u dalšího dne a užijte si tak krásné počasí!
I a M.


Žádné komentáře:

Okomentovat