středa 8. února 2017

RANDOM: STAY IN HRADEC KRÁLOVÉ

Cestou do práce.
Máme tu druhý článek z mého domova. Musím říct, že je to vždy tak skvělý pocit, když mám jet domů. Nepopsatelný. Kdo už nebydlí s rodiči jako já, tak asi tuší jak se cítím. Tentokrát jsem měla možnost jet do Hradce na 4 dny, takže jsem byla nesmírně šťastná. S přítelem jsme jeli ve středu večer po práci, ale ten sníh? Do Hradce jsme dojeli až ve čtvrt na 12. Přítel měl služební cestu do Prahy a já jsem alespoň mohla být s rodiči. Přijeli jsem až do neděle, což znamenalo, že si to musíme užít na 110%. HAPPY.


Čtvrteční den jsem začala hned skvělou snídani. Poslední dobou dost ujíždím na čokoládových kaších, ale nemůžu si pomoct, je prostě skvělá. Odpoledne jsme si s mamkou sedly a daly si víno. Není lepší odreagování.K večeři jsme si všichni udělali skvělý steak se zeleninou a česnekovým dipem, A večer si zahráli společenskou hru kterou jsme koupili v Albertu za body. A můžu vám říct, že těžší hru jsem nehrála:-D připadala jsem si dost blbá:-D, ale nebyla jsem jediná. Kdybychom hráli dokonce určitě skončím +- na 4. místě.


Znáte někdo tuto hru? Líbí x Nelíbí?

V pátek ráno jsme vezli mého bratra do práce, aby to stihl, ale stejně jsme dojeli pozdě. Klasika. Poté jsme s jeho přítelkyní zajeli do Futura si koupit něco na snídani a zvolili jsme bagetu s hermelínem a rukolou. Moc nebyla fotogenická, ale to nevadí. Chuť byla famózní.V pátek večer jsme šli společně ve čtyřech do restaurace, kam jsem dostala od svého bratra voucher na večeři 500Kč Pod Terasami. Na tuto restauraci jsem vám dělala recenzi v minulém článku a ještě dodám sem, aby jste se mohli podívat. Jak jsme se najedli sem už psát nebudu, ale žádná sláva to nebyla. Jooo chuť byla skvělá hlavně vepřová panenka, ale bylo toho málo:( achjo..
No nevypadá to vábně? Mňam, mňam. Poté nás čekala procházka po Hradci až domů. Kvůli téhle cestě jsem potom doma umírala hlady:D.
V sobotu ráno jsme si udělali další skvělou snídani, kterou jste viděli na blogu. Knäckebrot s lučinou a rukolou. Poslední dobou jsem si nějak rukolu oblíbila. Šneky si dáváme většinou k Štědrovečerní večeři, ale i teď neměly chybu.
Odpoledne jsme strávili sledováním seriálu Mentalista a poté u babičky, která nám udělala skvělou hostinu.

Přítel s mým taťkou se furt hádají kdo vyhraje badminton. Kdo z nich bude potřebovat kapesník. Tak jsme se rozhodli, že to konečně rozčísneme a půjdeme na badminton v neděli ráno. Dali jsme si to zatím jenom na hodinu a po čase zase na dvě. No a kdo si myslíte, že vyhrál? No přece já a přítel! Jsme šikovný a taťka potřeboval kapesník.

Takhle jsme zakončili skvělý prodloužený víkend.
Jak jste si užili vy víkend? My skvěle.
Hezkou středu všem:-)
Teď nás čeká pracovní víkend..achjo..
Ahoooj.
I a M.

Žádné komentáře:

Okomentovat