pondělí 16. ledna 2017

BANANA PANCAKE

Krásné pondělní dopoledne. Dnes jsme si pro vás připravili recept podle jedné známé blogerky Dom by Dom. Když jsem našla tyto lívance na jejím profilu, tak jsem si řekla, že je musíme taky zkusit,  jestli se nám vůbec podaří. Toto je naše první snídaně na tomto blogu. Časem uděláme FOOD DIARY. Konečně místo oblíbených míchaných vajíček jsme zvolili banánové lívance. Tento recept je úplně nejvíc jednoduchý, jaký si musíte udělat a fakt moc dobrý.

SUROVINY:
4 vajíčka
4 banány
vlašské ořechy
med
lesní ovoce
Další suroviny si můžete dodat podle chutě 


Začali jsme rozbitím vajíček do velké mísy. Pak jsme rozmačkali na prkénku banány a přidali k vajíčkům, se kterými jsme to potom promíchali.

Oříšky je lepší si nakrájet, ať nemáte tak velké kusy na lívance. Potom jsme na pánvičce rozehřáli řepkový olej, který není vůbec špatný. Skvělé bylo, že to vonělo po celé kuchyni. Mňam.

Na talíři jsme si to naaranžovali co nejlépe, aby nám chutnalo ještě více. Natřeli jsme si medem, posypali müslii a nakonec vlašskými ořechy. Tuhle snídani zvládne i ten, který nerad vaří.Tyto lívance si můžete podávat s čím chcete a nebo klasicky si je nechat samotné.

Myslím si, že tyhle lívance si budu dělat dooost často.Myslím si,že banány a vajíčka má doma skoro každý, tak proč si neudělat tak skvělé lívance? A nejvíce vhodné pro druhou polovičku třeba do postele.

Tak co vy na to? Taky je zkusíte?
Krásné pondělí všem. Nás čeká nakupovací den. Jupí.

Žádné komentáře:

Okomentovat